O nás | Úklid České Budějovice

Úklidová firma Czech clean

Společnost Czech clean patří mezi významné úklidové firmy na českém trhu. Spolehněte se na profesionály v úklidu ať už potřebujete úklid firmy, úklid domácnosti nebo jiného prostoru. Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy interiérů, antigraffiti servis (odstranění a prevence graffiti) a dále speciální úklidy po stavebních úpravách atd. Nabízíme širokou nabídku úklidových služeb, ale pokud budete potřebovat nabídku jiného úklidu, stačí nás kontaktovat.

Specializujeme se na odstraňování graffiti, které umíme odstranit z jakéhokoliv materiálu i podkladu. Po odstranění graffiti naneseme ochranný nano povlak, který chrání povrch před dalším případným poškozením barvou, špínou nebo jiným znečištěním.

Nabízíme i údržbu zeleně a ostatních ploch jako je např. sekání trávy, likvidace zeleně, úprava živých plotů, zimní údržba chodníků apod.

Abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší služby, vybíráme velmi pečlivě naše pracovníky. Kromě profesních dovedností v úklidu klademe velký důraz i na jejich chování. Naši pracovníci prochází pravidelným proškolováním a ještě před nástupem předkládají potvrzení o bezúhonnosti.